Weekend w SPA – błyskawiczna regeneracja dla każdego

Weekend w spa to odrobina luksusu, która należy się każdemu. Naładuje cię pozytywną energią i optymizmem. Przekonaj się, ile ukojenia może przynieść 2-dniowy odpoczynek od rutyny.

Weekend w spa to świetny pomysł na krótkie wakacje, zwłaszcza kiedy nie masz możliwości wyjazdu na pełen urlop. Spędzenie 2-3 dni korzystając z dobrodziejstw SPA zapewni ci znakomitą i błyskawiczną regenerację – zupełnie jakbyś był tydzień nad ciepłym morzem. Jest to pomysł dla osób, które pragną oderwać się na chwilę od szarej rzeczywistości.

Weekend w SPA pomoże przerwać rutynę

Taka forma spędzenia weekendu ma wiele plusów dla osób, które na co dzień muszą pracować na pełnych obrotach, także zajmując się domem. W ten sposób skorzysta nie tylko twoje ciało, ale także umysł. Weekend w spa idealnie się do tego nadaje – pozwala w krótkim czasie jednocześnie zadbać o odnowę ciała, poprawić zdrowie oraz samopoczucie.

Na weekend do spa możemy udać się z partnerem, mężem, przyjaciółkami lub samotnie, aby odpocząć od wszystkich i od wszystkiego. Coraz chętniej taka forma zabawy wybierana jest przez przyszłe panny młode, które wraz z przyjaciółkami spędzają tak ostatni panieński wyjazd.

Poddając się relaksacyjnym i zdrowotnym zabiegom w atmosferze ciszy i spokoju ukoisz nerwy, zredukujesz stres i choć na chwilę zapomnisz o problemach. Może nawet po powrocie wydadzą ci się błahe lub przynajmniej podejdziesz do nich na spokojnie.

Weekend w SPA – z jakich zabiegów koniecznie trzeba skorzystać?

Udając się na weekend do centrum SPA możemy skorzystać z wielu metod, które skutecznie redukują stres i poprawiają ogólny wygląd ciała oraz twarzy. Zabiegi wodne, wizyty w saunie, bicze wodne czy masaże to podstawowe zabiegi, z których warto skorzystać. Nie możemy ominąć także kąpieli w rozkosznym jacuzzi. Pełen weekendowy relaks w spa sprawi, że odczujesz głębokie odprężenie, a poprawa układu krążenia poprawi ci samopoczucie na wiele dni.

Jeśli interesuje cię weekend w spa nad morzem, sprawdź ofertę ośrodka Neptuno Resort & Spa w Dźwirzynie koło Kołobrzegu. Położona nad morzem Strefa SPA oferuje wysokiej jakości urządzenia oraz piękne designerskie wykończenie, co również jest ważne.

SPA w Neptuno – relaks i regeneracja nad morzem

Strefa SPA W Neptuno oferuje pełen relaks i dba o to, aby wszyscy klienci wyjechali z odpowiednio podniesionym poziomem serotoniny – hormonu szczęścia. Zabiegi z wykorzystaniem gorąca oraz zimna na przemian wspomogą twój układ immunologiczny i limfatyczny, a seanse w tężni solankowej wzmocnią odporność i układ oddechowy.

Menu Strefy SPA w ośrodku Neptuno Resort & Spa to m.in. różnego rodzaju masaże, zabiegi nawilżające i wygładzające dla cery, peelingi, oczyszczanie skóry, mikro-dermabrazja z algami, a także zabiegi kosmetyczne np. manicure klasyczny i hybrydowy, pedicure, regulacja i henna brwi, zajęcia z jogi indywidualne i grupowe oraz specjalne zabiegi SPA dla dzieci. Weekend w spa oferuje zatem zabiegi dla całej rodziny, co jest świetnym pomysłem na spędzenie krótkiego rodzinnego urlopu.