Szklarnie i tunele foliowe

W ofercie sklepu Gamm.pl znajdziecie szeroką ofertę sprzętów ogrodowych, dekoracji do ogrodu, ale również namioty, szklarnie, tunele foliowe, domki ogrodowe, szopy, meble ogrodowe, oświetlenie ogrodowe, huśtawki, hamaki, skrzynki na listy, parasole ogrodowe, nawadnianie oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Z naszą firmą kupisz wszystko, czego potrzebujesz do ogrodu. Dbamy o jakość naszych produktów, wybieramy i sprzedajemy tylko te najlepsze. Chcemy, by każdy, kto skorzystał z naszej usługi, był zadowolony.

2Jednym z elementów, jakie znajdziecie w naszym sklepie, są szklarnie i tunele foliowe. Znajdziecie tu małe tunele foliowe do ogrodu lub duże szklarnie przeznaczone do szkółek warzywnych, które mają od 6 do 18 metrów kwadratowych. Dla osób, które bardzo dbają o swoje uprawy, polecamy szklarnie poliwęglanowe, zbudowane z aluminium i wyposażony w przezroczysty filtr UV chroniący nasze uprawy przed niekorzystnym jego wpływem. Oprócz filtru nasze tunele posiadają siatkę wtopioną w folię, która przedłuża żywotność naszych tuneli. Dla naszych klientów oferujemy również szeroką ofertę akcesoriów do szklarni. Fundament pod szklarnię zapewnia jej dodatkową stabilność, dzięki brakowi betonu łatwo można go wmontować, wykopując jedynie miejsce na fundament. System automatycznie otwieranych okien zapewnia nam idealną temperaturę w szklarni, specjalnie dla osób, które nie mogą codziennie zaglądać do swoich roślin. Jest on skonstruowany tak, że nie potrzebuje ingerencji z zewnątrz, uruchamiany jest gazem pod ciśnieniem umiejscowionym w cylindrze. Półki i regały do szklarni pomagają nam utrzymać porządek i zawsze wiemy, co mamy pod ręką. Możemy je zawieszać nad sobą, obok siebie lub po przeciwnych stronach, pomogą nam w planowaniu miejsca i będziemy mieli więcej przestrzeni.

Kto nie chciałby mieć zawsze pod ręką świeżych ziół lub kwiatów? Nasze szklarnie zapewnią każdemu dostęp do witamin, które sami zasadzimy. Mamy możliwość posadzenia i hodowania roślin od wczesnej wiosny do późnej jesieni, bez względu na pogodę. A swoje rośliny zawsze smakują lepiej. Możemy posadzić każde warzywo, a nawet kwiaty, które również będą nas zachwycać swoim wdziękiem. Szklarnie, które znajdziecie w naszej ofercie to zawsze najniższa cena, ale najwyższa jakość. Zapraszamy do zakupu, małych szklarni, które zmieszczą się na balkonie, większych do ogrodu i tych naprawdę dużych na działki. Każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie i będzie zachwycony z naszego produktu i swoich roślin. Szczegółowa oferta została przedstawiona na stronie https://gamm.pl/pl/c/Szklarnie-Tunele-foliowe/1077.