Sieci wodne oraz kanalizacyjne

Wodkan

Odpowiednie wykonanie sieci wodnych oraz kanalizacyjnych w nowo powstałym budynku jest kluczowym elementem wpływającym na późniejszą eksploatację nieruchomości. Za sprawą najwyższej jakości odwodnieniom Państwa budynek będzie doskonale zabezpieczony przed zalaniami oraz awariami związanymi z kanalizacją.

2

Dzięki ofercie firmy Wodkan Majewski mogą Państwo zapewnić sobie najlepszej jakości niezawodne rozwiązania, które przez wiele lat nie będą wymagały napraw. Nasza firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami związanymi z sieciami wodociągowo-kanalizacyjnymi. Wiele lat doświadczenia sprawiło, że osiągnęliśmy perfekcję w wykonywanych przez nas pracach. Każdy z naszych klientów może liczyć na profesjonalną obsługę oraz doradztwo w sprawie doboru odpowiednich rozwiązań technologicznych.

Nasze usługi oferujemy w Warszawie oraz pobliskich gminach. Dzięki wielu latom doświadczenia w branży jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług. Wykonujemy m.in. sieci wodociągowe, przyłącza wodociągowe, kanalizacje oraz wiele innych prac związanych z tą branżą. W naszej ofercie znajdują się tez usługi polegające na montażu separatorów oraz pompowni sanitarnych, montujemy systemy odwodnienia jezdni oraz zaawansowane systemy rozłączania wody deszczowej. W swojej pracy wykorzystujemy sprzęt najwyższej jakości, a powierzane nam zadania wykonywane są przez doświadczonych operatorów i pracowników.

Jeżeli jesteś na etapie projektowania sieci kanalizacyjnej lub wodociągowej, to możesz skorzystać z naszej profesjonalnej i gruntownej wiedzy. Pomożemy w wyborze odpowiednich metod wykonania oraz w doborze materiałów. Do dyspozycji mamy 3 koparki Cat, Liebher oraz Atlas. Dysponujemy także wszelkiego rodzaju akcesoriami zabezpieczającymi teren prac. Na naszym wyposażeniu znajduje się także niwelator laserowy oraz zagęszczarka gruntu. W pracach, w których wymagany jest specjalistyczny sprzęt, korzystamy z wypożyczalni urządzeń i maszyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia.

3

Powierzone naszej firmie prace wykonujemy z dbałością o najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo naszych pracowników, oraz osób znajdujących się w pobliżu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, którą znaleźć można na stronie wodkanmajewski.pl. W przypadku szczegółowych pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem obsługi klienta. Gwarantujemy miłą i fachową obsługę oraz udzielimy wszystkich potrzebnych informacji dotyczących naszej pracy, oraz oferty. Zapraszamy serdecznie.