Poduszki do spania – ekologiczne i wykonywane ręcznie

Dzisiaj, kiedy duża część z nas pracuje codziennie w pozycji siedzącej, odpoczynek i odpowiednia regeneracja jest istotniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Powinniśmy więc zadbać o to, by po wyczerpującym dla organizmu dniu pracy dać sobie możliwie jak najlepszy wypoczynek. Firmy prześcigają się w różnych rozwiązaniach, które mogą nam w tym pomóc. Powstają specjalne fotele, materace czy masażery. Nie zapominajmy również, że bardzo ważną kwestią jest odpowiedni dobór poduszki do spania. Sen powinien być jak najefektywniejszy, by dobrze przygotować nas na kolejny dzień pracy. Stąd pojawił się pomysł firmy Sweet Dreams, która chcąc promować zdrowy styl życia i bycie bliżej natury zaczęła ręcznie wytwarzać poduszki.

Z pasji do szycia i chęci bycia „eco”

W sklepie internetowym https://e-dreams.pl/ znajdziesz poduszki wykonywane ręcznie od A do Z. To innowacja na rynku! Istnieje możliwość doboru wybranego wypełnienia (łuska gryki lub antyalergiczna czesanka), które pełni funkcje zdrowotne. Istnieje możliwość dodania do poduszki naturalnych olejków, które gwarantują spokojny i zdrowy sen. Dzięki wykorzystaniu łuski gryki olejki są dobrze magazynowane i uwalniane powoli, co pozwala na skuteczną inhalację podczas snu czy odpoczynku. Olejki zawarte w poduszkach produkowanych przez firmę Sweet Dreams mają właściwości odprężające, odkażające, ułatwiają zasypianie oraz uniemożliwiają rozprzestrzenianie się kurzu i roztoczy, które mają negatywny wpływ na nasz organizm. Są także niezastąpione jako środek uśmierzający bóle głowy, a także pomocne w walce z dolegliwościami cywilizacyjnymi.

poduszka gryczana

Poduszki z gryki – innowacyjne rozwiązanie dla spokojnego snu

Wykonywane przez nas poduszki z łuską gryki to po pierwsze zapewnienie wygody i komfortu podczas snu, ale również przyjazna dla osób z alergiami – nie tylko dorosłych, ale także dzieci. Łuska gryczana wykorzystywana przez firmę Sweet Dreams pochodzi z niepryskanych upraw gryki w Polsce, z której uzyskiwana jest zdrowa kasza. Poduszka z gryki uzupełniona ziołami, które dodajemy utrzymuje zapach przez długi czas. Łuska gryki bardzo dobrze wchłania wszelkie olejki i uwalnia je delikatnie przy każdym ruchu naszego ciała. Właśnie dlatego firma stworzyła pachnące poduszki, które pozostają w zgodzie z naturą. Wykorzystywane są do nich jedynie naturalne składniki roślinne, czyli olejki eteryczne. To czyste i stężone wyciągi z kwiatów, kory, kłączy, liści, igieł i skórek owoców uzyskiwane naturalną metodą wyciskania lub poprzez destylację.

Zdrowotne właściwości olejków eterycznych w poduszkach

Olejki eteryczne używane w poduszkach do spania mają bardzo pozytywne oddziaływanie na człowieka. Pięknie pachną, ale również:

  • sprzyjają relaksacji, pomagają na stres,
  • są domowym sposobem na przeziębienie,
  • są naturalnym odświeżaczem powietrza,
  • pomagają na problemy ze snem,
  • działają jak naturalne afrodyzjaki.

Pełna oferta poduszek z gryki dostępna jest na https://e-dreams.pl/poduszka-z-gryki-c-18.html. W asortymencie sklepu oprócz poduszek z gryki znajdziesz poduszki ozdobne (poduszki dekoracyjne do salonu i poszewki), poduszki do spania, zagłówki, jak również poduszki dla zwierząt.