Perfekcyjnie dopasowane systemy przeciwsłoneczne – poznaj Weltex

Rolety, żaluzje, plisy. Trzy różne warianty osłon okiennych, jeden wspólny mianownik. Ochrona przed światłem słonecznym lub zaciemnienie pomieszczenia. Firma Weltex od ponad ćwierć wieku, specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań tej kategorii. Na szczególną uwagę zasługuje tu fakt, że każdy z elementów w ofercie powstaje jako indywidualnie dopasowany do każdego okna. Klient nie wybiera tu spośród „gotowców”. Tu – gotowe rozwiązanie powstaje z perfekcyjnym dopasowaniem do jego potrzeb. Szeroka oferta firmy obejmuje tradycyjne, jak i bardziej nowoczesne rozwiązania osłonowe do okien. Szczegóły można poznać po wejściu na stronę: www.weltex.pl.

Profesjonalizm i jakość – w skrócie

Oferta produktowa firmy Weltex obejmuje wysokiej jakości rolety. Chodzi tu o zwykłe, standardowe rolety wiszące, ale nie tylko. Ważnym segmentem oferty są także rolety „dzień/noc”. Rozwiązanie szczególnie korzystne, ponieważ ze względu na podwójną warstwę materiału, po prostu dają pełną kontrolę nad dopuszczaniem światła do różnych przestrzeni. Zdają więc egzamin zarówno tam, gdzie chcemy ograniczyć dopływ światła słonecznego, jak i tam, gdzie zależy nam na uzyskaniu zaciemnienia. To szczególnie istotne wówczas, gdy chcemy zapewnić sobie komfortowe warunki do snu lub drzemki.

rolety-weltex.pl-4Coś dla okien dachowych

Dodatkowo, Weltex proponuje swoim klientom także plisy. Rozwiązanie, które w idealnym stopniu sprawdza się w oknach dachowych. Pokój na poddaszu? Świetnie, z plisami będzie można doskonale wpłynąć na ilość światła lub nadanie odpowiedniego nastroju wnętrzom. Warto zwrócić uwagę na fakt, że plisy tego producenta również są tworzone na wymiar pod konkretne okno. Dodatkowo, mamy tu do czynienia z bardzo szeroką gamą wariantów kolorystycznych. To też powoduje, że z plisów można uczynić akcent kolorystyczny uzupełniający charakterystykę czy szatę kolorystyczną konkretnego wnętrza.

Osobom zainteresowanym marką Weltex i jej rozwiązaniami w zakresie systemów przeciwsłonecznych, z pewnością przyda się wizyta na profilu marki w serwisie Facebook. Wystarczy wejść na: https://www.facebook.com/roletyWeltex i tam zobaczyć świetne przykłady realizacji producenta. Firma działa na terenie Łodzi i okolicznych miejscowości. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że każdy projekt jest indywidualnie konsultowany. To z kolei wpływa na otrzymanie dokładnie takiego rozwiązania do osłony okien, jakiego potrzebują zlecający klienci.