Energooszczędny grzejnik elektryczny zamiast CO? Poznajcie urządzenia Nogen

nogen_grafit_1

Rosnące opłaty za ogrzewanie, niejasne dopłaty, afery z podzielnikami ciepła to argumenty, które skłaniają coraz więcej osób do zakręcenia centralnego ogrzewania i zainwestowanie w energooszczędne grzejniki elektryczne.

Rachunki za ogrzewanie potrafią niekiedy wbić nas w ziemię. W czasach, kiedy opłaty za CO drastycznie drożeją, wiele osób zwraca się ku innym metodom dogrzewania swoich domów. Energooszczędne grzejniki elektryczne to znakomita alternatywa, którą możemy zastosować w roli centralnego ogrzewania w mieszkaniu lub domu. Energooszczędne grzejniki elektryczne pozwalają nie tylko porządnie ogrzać mieszkanie zimą, ale także znacznie zmniejszyć rachunki za ogrzewanie. Dziś prezentujemy ofertę grzejników polskiej marki Nogen.

Zmniejsz rachunki za ogrzewanie

Nogen to polski producent i dystrybutor energooszczędnych grzejników elektrycznych. Urządzenia Nogen są przyjazne dla środowiska, dają wysoki komfort użytkowania i ciepło w pomieszczeniu. Do wyboru jest wiele modeli, spośród których każdy znajdzie urządzenie dopasowane do swoich potrzeb: https://www.grzejnik.net/nogen-c-116_117.html.

Na jakiej zasadzie opiera się energooszczędność grzejników elektrycznych Nogen? Zostały one zaprojektowane tak, by maksymalnie wykorzystywać pobieraną energię elektryczną i przetwarzać je na energię cieplną. To sprawia, że urządzenia te są dużo bardziej wydajne niż tradycyjne grzejniki elektryczne.

Grzejniki energooszczędne elektryczne to niższe koszty eksploatacyjne

grzejniki.netWarto wiedzieć, że decydując się na ogrzewanie pomieszczeń przy pomocy energooszczędnych grzejników elektrycznych Nogen zmniejszają się nam koszty eksploatacyjne, takie jak opłaty za przeglądy instalacji czy wywóz pozostałości po spalaniu paliw stałych.

Montaż sytemu Nogen jest bezkosztowy i możliwy do samodzielnego wykonania – grzejniki montowane są bezpośrednio do ściany za pomocą uchwytów i kołków rozporowych, które są dostarczane wraz z grzejnikiem. Grzejniki Nogen mają trzy lata gwarancji na konstrukcję oraz wbudowaną elektronikę.

System Nogen – ile konkretnie można zaoszczędzić?

System nogen daje możliwość łatwej rozbudowy i dostosowywania systemu ogrzewania w przypadku jakichkolwiek zmian (np. rozbudowa domu). Zaawansowana automatyka sterowania pracą systemu grzewczego Nogen generuje znaczne korzyści.

A teraz konkretnie: ile można zaoszczędzić decydując się na zakup i samodzielny montaż grzejnika energooszczędnego Nogen? W skali roku to nawet 2200 zł, 1000 J oraz 6000 kWh. Zakup urządzenia przynosi także inne korzyści. Na przykład model Nogen N4410 https://www.grzejnik.net/grzejnik-elektryczny-nogen-n4410-1000w-18m2-p-529.html/ o mocy 1000W ma zasięg aż 18m2 i trzykrotnie szybciej nagrzewa pomieszczenie niż inne grzejniki o tej samej mocy. Oznacza to trzykrotnie mniejsze zużycie energii. Grzejnik oferowany jest nie tylko w klasycznym białym kolorze, ale także w grafitowym, pasującym do minimalistycznych wnętrz.